چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

Operational auditing : principles and techniques for a changing world

چاپ کتاب حسابرسی عملیاتی اصول و تکنیکهایی برای دنیای در حال تغییر

این کتاب ترجمۀ دقیقی از کتاب «حسابرسی عملیاتی: اصول و تکنیک­هایی برای دنیای در حال تغییر» نوشتۀ دکتر هرنان مرداک است. این کتاب مشتمل بر 15 فصل است که به معرفی حسابرسی عملیاتی، اهداف و برنامه­ریزی و چارچوب­ها و ابزارهای آن به شیوه­ای کاربردی می­پردازد. سعی نویسنده بر آن است تا مفاهیم و روش­های حسابرسی داخلی سنتی را با روش­های کنترل کیفیت، نکات، ابزارها و تکنیک­های معاصر ادغام نماید. مطالعۀ این کتاب می­تواند به درک خوانندگان از جمله دانشجویان و افراد حرفه­ای دربارۀ ماهیت حسابرسی عملیاتی و نحوۀ اجرای آن کمک شایانی نموده و آنان را در مسیر شناسایی راه­های افزایش ارزش­آفرینی حسابرسی عملیاتی برای سازمان مورد رسیدگی یاری رساند.

حسابرسان داخلی می­توانند از طریق مطالعۀ این کتاب با ارائۀ توصیه­های ارزنده به مدیریت و مالکان واحد مورد رسیدگی، آنان را در زمینۀ دستیابی به اهداف سازمان خود و افزایش ارزش­آفرینی یاری نمایند. بدیهی است کتاب حاضر عاری از لغزش­ها و خطاهای احتمالی نیست و ارائۀ نظرات، پیشنهادات و انتقادات دانشگاهیان، صاحب نظران و همکاران حرفه­ای موجب امتنان است.

هرنان مرداک، معاون بخش حسابرسی مؤسسۀ آموزشی MIS است. وی مدیر آموزش حسابرسی بین­المللی و مشاور شرکت نیز بوده است، و سمت­های حسابرسی مختلفی را داشته است و پروژه­های مشاوره­ای و حسابرسی را برای مشتریان در صنایع تولید، حمل و نقل، تکنولوژی، آموزش، بیمه و تولید نیرو انجام داده است.  دکتر مرداک سخنران ارشد دانشگاه شمالی شرقی است که مدیریت، رهبری و اصول اخلاقی تدریس می­کند. وی DBA خود را از دانشگاه آرگوسی در ساراسوتا، فلوریدا در سال 2007 به دست آورد؛ CSS را از دانشگاه هاروارد، کمبریج، ماساچوست در سال 1996 به­دست آورد؛ و MBA و BSBA را از دانشگاه سوفولوک به ترتیب در سال 1992 و 1990 به­دست آورد. همچنین دارای گواهینامه­های زیر است: گواهینامۀ CRMA در تضمین مدیریت ریسک (IIA)، 2013؛ QAR در ارزیابی کیفیت داخلی/اعتبار(IIA)، 2008؛ خدمات مشتری و رهبری جهانی: سطوح انتقال و توسعه، 2007؛ گواهی مربیگری IDC (IIA)، 2006؛ و گواهی CIA حسابرس داخلی (IIA)، 2001. او مؤلف 10 تکنیک مهم برای بهبود بهره وری تیم (بنیاد تحقیقات IIA، 2011) و استفاده از پژوهش­ها در حسابرسی داخلی (بنیاد تحقیقات IIA 2009) می­باشد. مقالات و کتاب­هایی در مورد برنامه­های افشاگری تقلب، حسابرسی بین­المللی، برنامه­های مشاوره، تقلب، کلاهبرداری، مسئولیت اجتماعی شرکت و مناسبات رفتاری نگاشته است.

دکتر مرداک پروژه­های حسابرسی و مشاوره­ای را انجام داده است، در سمینارها مختلف شرکت کرده است و کنفرانس­های متعددی را در مورد حسابرسی داخلی، عملکردهای آکامیک و دولتی در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین ، اروپا و آفریقا برگزار کرده است.

 

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: هرنان مرداک
  • مترجم : آیدین کیانی
  • نوبت چاپ : اول
  • موضوع : چاپ کتاب حسابرسی عملیاتی اصول و تکنیکهایی برای دنیای در حال تغییر
  • شابک : 6-9-95870-622-978
  • جلد : اول
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۰۹-۰۸-۱۳۹۸
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا