چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

176

176

176

176 اثر سحر افروز در قطع رقعی در 329 صفحه توسط نشر زرین اندیشمند منتشر شد و روانه بازار نشر شد. برای تهیه این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا و سایت گالری کتاب اقدام نمایید.

بخشی از کتاب

تمام داستان‌های عجیب به دو شکل شروع می‌شوند: یا یک موضوع عجیب در واقعیت اتفاق می‌افتد یا در ذهن یک آدم. چیزی که سر من آمد ترکیبی بود از هر دو. واقعی بود ولی در ذهنم اتفاق افتاده بود. برای همین ترجیح دادم درباره‌اش بنویسم تا این‏که برای کسی تعریف کنم!

اتفاقی که برایم افتاده مربوط به دو روز پیش است. کاش قبلاً کسی تجربه‎اش کرده بود تا اسمی داشت و من آن اسم را به جای کلمة اتفاق به‏کار می‎بردم، ولی آدم‌های سالمی را نمی‏شناسم که دچارش شده باشند. آدم‏های روانی را هم حتی.

دو روز پیش در خانۀ خودم به‌محض پلک‌زدن همه‌چیز تغییر کرد. نه فقط تصویر روبه‏رویم، نه حتی هوا، بوها، سروصدا، اتمسفر محیط یا حتی حال خودم. یک‏هو همه‌چیز عوض شد. جادو بود انگار.

انگار یک چوب جادویی نامرئی روی من ورد اجرا کرد که بروم به مکانی دیگر و بشوم آدمی دیگر. یا واقعاً جادو وجود دارد و من تجربه‏اش کردم یا این که همة چیزهایی را که دیدم، توهم بود. آن‏هم بدون هم‌دستی ذهنم با یک مواد دیگر که تعبیر رک‏ترش این است که دارم دیوانه می‏شوم.

درباره نویسنده

سحر ابراهیم نژاد افروز  متخلص به سحر افروز زاده 8 آذر 1370 است. وی علاوه بر نویسنده نقاش و مجسمه ساز نیز است. سحر افروز مدرک کارشناسی  خود را در رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه مازندارن دریافت کرد و  مدرک کارشناسی ارشادشان را در رشته پژوهش جامعه از دانشگاه تهران مرکز اخذ کرده است.

 

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا