چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

اتوبوس انرژی

اتوبوس انرژی

اتوبوس انرژی

اتوبوس انرژی اثر جان گوردون که توسط مهسا حسنی به فارسی بازگردانی شده است  در قطع رقعی در 187 صفحه توسط نشر زرین اندیشمند منتشر شد و روانه بازار نشر شد. برای تهیه این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا و گالری کتاب اقدام نمایید.

بخشی از یادداشت های نویسنده

جالب است که به زندگی خود نگاه می کنی، متوجه می شوی که یک سری از رویدادها تو را به جایی که اکنون در آن قرار گرفته ای، رسانده اند، درست مثل منبع الهام من برای نگارش این کتاب. من برای اولین کتابم تحت عنوان "معتاد انرژی: ۱۰۱ راه برای نیرو دادن به زندگی" به سفر رفته بودم که با یک راننده اتوبوس آشنا شدم. او من را از دنور به فرودگاه برد. این راننده اتبوس نه تنها دارای بزرگترین لبخندی بود که تا به حال دیده ام، بلکه انرژی ای به اطراف پراکنده می کرد که حقیقتا من را تحت تاثیر قرار داد. این راننده تجسم همان انرژی مثبتی بود که من برای صحبت در مورد آن به کشورهای مختلف سفر می کردم. من مقاله ای در مورد این ملاقات با عنوان "۱۰ قانون برای در دست گرفتن مسیر زندگی" در خبرنامه آنلاین خود نوشتم که همچنان بسیاری از مردم آن را با اشتیاق بهترین مقاله این خبرنامه می دادند. یک روز که در حال پیاده روی بودم،ناگهان ایده این کتاب به ذهنم خطور کرد، و وقتی شروع به نوشتن کردم دیگر نتوانستم خود را متوقف کنم. کلمات در من جاری می شدند و حالا این کتاب در دستان شما است.

بخشی از کتاب

آن روز دوشنبه بود و روزهای دوشنبه هیچوقت روز خوبی برای جورج نبودند. او در مقابل ورودی پارکینگ ایستاده بود و به ماشین خود نگاه می کرد و سر تکان می داد. در واقع اصلا سورپرایز نشده بود. بدشانسی در سال های اخیر همچون یک ابر بارانی سیاه به دنبال او بود و زندگی او را احاطه کرده بود. امروز نیز متفاوت از روزهای دیگر نبود.

لاستیک ماشین او کاملا پنجر و صاف شده بود، و صورت جورج از عصبانیت در حال انفجار بود. او در حالی که فریاد می زد "امروز نه"، صندوق عقب ماشین را به امید پیدا کردن یک لاستیک زاپاس باز کرد، اما با یک زاپاس پنچر رو به رو شد.

 

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: جان گوردون
  • مترجم : مهسا حسنی
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : اتوبوس انرژی
  • شابک : 978-622-7591-88-0
  • جلد : شومیز
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۱۹-۱۱-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا