چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید

طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید

طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید

طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید اثر الیس گاردنر به ترجمه‌ی زهرازند خانه شهری در قطع رقعی در 161 صفحه توسط نشر زرین اندیشمند منتشر شد و روانه بازار نشر شد. برای تهیه این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا و سایت گالری کتاب اقدام نمایید.

زهرازند خانه شهری کارشناس ارشد مشاوره خانواده

زهرازند خانه شهری نویسنده کتاب طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید  متولد سال 1374 است وی دارای مدرک کارشناس ارشد مشاوره خانواده را اخذ کرد.

بخشی از اثر

نشانه های حاکی از این موضوع که یک ازدواج دچار مشکل شده است کدامند؟

به طور معمول ازدواج را در قالب رابطه ای عاشقانه به تصویر می کشند که حکایت از عشق و شادی مادام العمری دارد که میان دو نفر که از بهترین دوست های هم هستند به اشتراک گذاشته می شود. زمانی که زوجین در بهترین حالت خود قرار داشته باشند، ازدواج مکانی امن، مسالمت آمیز، سرشار از شور و حرارت، برای هر دو شریک درگیر در آن رابطه است. آنها تمامی عناصری را که شما نیاز دارید تا احساس امنیت خاطر در ارتباط با دیگران داشته باشید را در اختیار دارند، باعث می شوند تا در وجود خودتان احساس قدرت کنید و به عنوان یک فرد رشد پیدا کنید. البته که ازدواج می تواند یک جایگاه جادویی باشد  بجز در مواردی که علائمی از بیماری را از خود بروز می دهد.

زمانی که یک ازدواج شروع به نشان دادن آن علائم هشدار دهنده می کند، می تواند احساسی مانند اینکه بار سنگینی را بر روی شانه های خود حمل می کنید را در شما شکل دهد. ممکن است این احساس را داشته باشید که فشار مضاعفی برای مراقبت از خود، همدگیر و رابطه ای که با هم به اشتراک گذاشته اید، بر شما تحمیل می شود. با توجه به بسیاری از جنبه های حرکتی آن رابطه، ممکن است باعث شکل گیری این احساس شود که برداشتن قدم های لازم جهت برگشت به مکانی امن و سالم کاری بسیار طاقت فرسا است. زمانی که زوجین در 

جایگاهی نامطلوب قرار بگیرند اغلب این احساسات به سراغ آنها می آید که به عنوان همسر، دوست، والد، عضوی از خانواده و بسیاری از نقش های دیگر که ممکن است در ازدواج خود و در قبال شریک خود ایفاء کنند با شکست روبرو می شوند. این مساله به طرز باورنکردنی می تواند دردناک باشد و می تواند منجر به شکل گیری این احساس شود که نجات خود و رابطه ای که در آن قرار دارید از چالش هایی که با آن روبرو شده اید به امری غیر ممکن تبدیل شده است.

توصیه من به شما این است که قدمی به عقب بردارید و به علائم دقیق بیماری توجه کنید پیش از اینکه ماهیت آن را مورد کنکاش قرار دهید، این مساله به شما کمک می کند تا برنامه بازی مناسبی را طرح ریزی کنید. این طرح اعمالی که باید انجام دهید را تعیین می کند و به شما کمک می کند تا هفت مرحله جادویی را به روشی عملی و پایا به کار گیری کنید.  اگر شما آن را به طرز صحیح دنبال کنید، با این کار قادر می شوید تا رابطه را از درون بهبود بخشیده و فضایی امن را برای خود و افراد مهمی که با آنها در ارتباط هستید ایجاد کنید

 

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: الیس گاردنر
  • مترجم : زهرازند خانه شهری
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : طی هفت مرحله مسائل ازدواجتان را حل کنید
  • شابک : 978-622-7809-01-5
  • جلد : شومیز
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۱۱-۱۰-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا