چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

عادت‌های ذن

عادت‌های ذن

عادت‌­های ذن

کتاب عادت­‌های ذن  اثر لئو بابوتا و ترجمه کیانا بازیاد در قطع رقعی در 205 صفحه  توسط نشر زرین اندیشمند روانه بازار دیجیتال شد.برای سفارش این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا اقدام نمایید.

کیانا بازیاد

کیانا بازیار ترجمه کتاب عادت­های ذن ساکن مازندران و شهر محمودآباد است . بازیاد در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شیراز است. وی از ده سالگی نوشتن را آغاز کرده  و تا کنون توانسته یک رمان چاپی با نام والامقام و یک رمان آنلاین با نام ماسیمو و دو کتاب ترجمه دیگر با نام های رویا از زیگموند فروید و فلسفه کلاسیک از کریستوفر شیلدز در کارنامه خود ثبت کند و همچنان وی سریالی به نام آجان طنز برای صدا و سیما نوشتم که در حال تدوین است.

بخشی از کتاب

قبل از اینکه در چگونگی ایجاد تغییر و چگونگی مقابله با تغییر غوطه ور شویم... ما باید از ابتدا شروع کنیم و در مورد اینکه چرا اصلاً مهم است صحبت کنیم. چرا باید این همه تلاش را برای تغییر در زندگی من انجام دهید ، کاملاً واضح است که تغییر برای من چه معنی داشته است. من یک سیگاری اضافه وزن و کم تحرک بودم که شکسته و بدهکار بود ، در تعویق افتادم ، درهم و برهمی و بی نظمی احاطه شده بودم ، و هیچ وقت برای کارهای مهم مانند خانواده و سلامتی و نوشتن نداشتم. من می خواستم تغییر ایجاد کنم ، زیرا از خودم راضی نبودم ، اما نمی توانستم بفهمم چگونه تغییر کنم. من گیر کرده بودم. وقتی یاد گرفتم چگونه عادت ها را تغییر دهم ، گیر نکردم. من در مورد خودم ، و ذهن آگاهی و لذت بردن از روند کار به جای تمرکز بر نتیجه یا هدف یاد گرفتم. یاد گرفتم که می توانم به جای گیر افتادن در یک روده ، چیزهایی را که باعث ناراحتی من می شوند تغییر دهم. من یاد گرفتم که از خودم راضی باشم ، نه به این دلیل که اکنون تناسب اندام یا کارایی بیشتری داشتم ، بلکه به این دلیل که به خودم اعتماد داشتم. من این اعتماد را ایجاد کردم ، هربار یک قدم. زندگی من دگرگون شد ، یک قدم کوچک پشت سر هم. من شخص دیگری شدم.

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: لئوبابوتا
  • مترجم : کیانا بازیاد
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : عادت‌های ذن
  • شابک : 978-622-7591-84-2
  • جلد : شومیز
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۱۳-۰۹-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
فروش موفق
فروش موفق
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا