چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

عادت‌های ذن

عادت‌های ذن

عادت‌­های ذن

کتاب عادت­‌های ذن  اثر لئو بابوتا و ترجمه کیانا بازیاد در قطع رقعی در 205 صفحه  توسط نشر زرین اندیشمند روانه بازار دیجیتال شد.برای سفارش این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا اقدام نمایید.

کیانا بازیاد

کیانا بازیار ترجمه کتاب عادت­های ذن ساکن مازندران و شهر محمودآباد است . بازیاد در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شیراز است. وی از ده سالگی نوشتن را آغاز کرده  و تا کنون توانسته یک رمان چاپی با نام والامقام و یک رمان آنلاین با نام ماسیمو و دو کتاب ترجمه دیگر با نام های رویا از زیگموند فروید و فلسفه کلاسیک از کریستوفر شیلدز در کارنامه خود ثبت کند و همچنان وی سریالی به نام آجان طنز برای صدا و سیما نوشتم که در حال تدوین است.

بخشی از کتاب

قبل از اینکه در چگونگی ایجاد تغییر و چگونگی مقابله با تغییر غوطه ور شویم... ما باید از ابتدا شروع کنیم و در مورد اینکه چرا اصلاً مهم است صحبت کنیم. چرا باید این همه تلاش را برای تغییر در زندگی من انجام دهید ، کاملاً واضح است که تغییر برای من چه معنی داشته است. من یک سیگاری اضافه وزن و کم تحرک بودم که شکسته و بدهکار بود ، در تعویق افتادم ، درهم و برهمی و بی نظمی احاطه شده بودم ، و هیچ وقت برای کارهای مهم مانند خانواده و سلامتی و نوشتن نداشتم. من می خواستم تغییر ایجاد کنم ، زیرا از خودم راضی نبودم ، اما نمی توانستم بفهمم چگونه تغییر کنم. من گیر کرده بودم. وقتی یاد گرفتم چگونه عادت ها را تغییر دهم ، گیر نکردم. من در مورد خودم ، و ذهن آگاهی و لذت بردن از روند کار به جای تمرکز بر نتیجه یا هدف یاد گرفتم. یاد گرفتم که می توانم به جای گیر افتادن در یک روده ، چیزهایی را که باعث ناراحتی من می شوند تغییر دهم. من یاد گرفتم که از خودم راضی باشم ، نه به این دلیل که اکنون تناسب اندام یا کارایی بیشتری داشتم ، بلکه به این دلیل که به خودم اعتماد داشتم. من این اعتماد را ایجاد کردم ، هربار یک قدم. زندگی من دگرگون شد ، یک قدم کوچک پشت سر هم. من شخص دیگری شدم.

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: لئوبابوتا
  • مترجم : کیانا بازیاد
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : عادت‌های ذن
  • شابک : 978-622-7591-84-2
  • جلد : شومیز
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۱۳-۰۹-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا