چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

هزار توی ذهن

هزار توی ذهن

هزار توی ذهن

هزار توی ذهن اثر میثم شعبان پور در قطع رقعی در 184 صفحه  توسط نشر زرین اندیشمند روانه بازار دیجیتال شد. برای سفارش این کتاب میتوانید از طریق اینستاگرام و دیجی­‌کالا  اقدام نمایید

نویسنده

میثم شعبانپور متولد 1363 در شهر رشت، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی فناوری اطلاعات در شاخه تجارت الکترونیک می باشد. زمینه های مطالعاتی وی اما، به این حوزه محصور نبوده و گرایش به تاریخ ، فلسفه، جامعه شناسی، نجوم و ادبیات همواره در نگاهش به جهان پیرامون مشهود است. این تنوع، در اندیشه او الگویی ترکیبی به وجود می آورد که در آن ابعاد مختلف علم، هنر و فرهنگ بر هم نگاشت شده و قالبی چند وجهی را به وجود می آورند. قدم گذاشتن در راه نگارش کتاب "هزارتوی ذهن"  به عنوان اولین اثر، خود گواهی است بر وجود چنین نگرشی در نویسنده که با هدف ایجاد پویش در ذهن خواننده برای حرکت در مسیر تحول فردی و اجتماعی نوشته شده است. این اثر حاصل مطالعه و تامل در موضوعاتی است که ممکن است در نگاه اول ازمنشا مشترکی سرچشمه نگرفته باشند. اما وقتی خوب به آنها توجه کنیم الگوهای یکسانی را کشف خواهیم کرد که می تواند یک فرمول جامع را به نام فرمول تحول در اختیارمان قرار دهد.

بخشی از کتاب

صحنه هایی در زندگی ما وجود دارند که هر روز با آنها وربرو می شویم و چون به ظاهر هیچ اثر متقابلی بین ما و آنها وجود ندارد، هیچ بخشی از اندیشه ما را در گیر نمی کنند. تعداد این صحنه ها نه تنها کم نیست، بلکه از وقایعی که خودمان را مرتبط با آنها می دانیم هم بیشتر است. در این بین اینکه کدامشان به ما مربوط است و کدامشان نیست، کدام نیاز به نگاه عمیق تر دارند و از کدامیک باید عبور کرد، بین انسانها متفاوت است. ما حتی در موضوعات مرتبط به هم نیز چنین تفاوتی را به وجود آورده ایم. برخی از آنها از خیلی پیش تر ها الگوی مشخصی را در فکرمان برای خود تعیین کرده اند و برخی هم برای ما دارای هیچ مفهومی نیستند. همان سکانس های بیچاره ای را می گویم که انگار هیچ جوهری برای نقش بستن در نگرش مان ندارند و معلوم هم نیست که دیگر به چه زبانی باید بیان شوند تا دیده شوند.  با وجود اینکه تعدادشان بسیار زیاد است، و هر کدامشان بارها و بارها تکرار شده اند، ما آنها را نمی بینیم.

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: میثم شعبان پور
  • مترجم : -
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : هزار توی ذهن
  • شابک : 978-622-7809-06-0
  • جلد : شومیز
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۲۵-۰۸-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا