چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

چاپ کتاب اثر آیندگان

کتاب اثر آیندگان

تمدن های باستانی شگفت انگیز 

بسیاری کنجکاوند بدانند چطور انسان‌های غارنشین توانستند به انسان توانمند امروزی تبدیل شوند؟ چگونه تمدن‌های باستانی به پیشرفت‌های عظیم دست یافتند و پیشینیان ما دانش و مهارت لازم را چگونه کسب کردند؟ در حالیکه انسان قرن بیست و یکم احساس می‌کند به اوج پیشرفت و شکوه تمدن انسانی رسیده است اگر در برابر آثار تمدن‌های باستانی قرار بگیرد احساس کوچکی و ناتوانی می‌کند.
اغلب مردم سیر پیشرفت و تکامل بشر را کاملاً صعودی در نظر می‌گیرند اما کشفیات باستان شناسی این موضوع را رد می‌کنند. چطور چند هزار سال پیش مصریان باستان عمل جراحی مغز را انجام می‌دادند؟ چرا نشان‌هایی از جنس آلومینیوم با قدمت دوهزار سال پیش در چین یافت شده است درحالی که بشر 300 سال است که به آلومینیوم دست یافته است!؟ چرا در برخی بیابان‌های جهان نوعی سنگ به نام تکتایت  یافت شده که این سنگ‌ها پس از انفجار بمب اتم روی شن‌های صحرایی تولید می‌شوند اما قدمت این سنگ‌ها به چند هزار سال می‌رسد!؟
و از همه مهمتر اینکه چرا چنین مواردی در آن دوران رایج نبوده و به دفعات کم اتفاق افتاده است؟
در همه تمدن‌های باستانی خدایان و الهه‌هایی قدرتمند وجود داشته‌اند که همه کارها تحت امر آنها انجام می‌شد. آیا این موجودات کاملاً زاییده ذهن بشر بوده‌اند؟ 

یک نظریه جدید 


امروزه برخی معتقدند که آنان ممکن است موجوداتی هوشمند از سیارات دیگر بوده باشند، اما من این گفته را رد کرده و نظریه جدیدی را مطرح کرده‌ام.
به نظر من این خدایان باستانی که برخی تمدن‌های بشری را شکل داده‌اند ممکن است متعلق به گذشته نباشند و نه موجوداتی ماورایی یا فضایی، بلکه کاملاً انسان باشند! انسان‌‌هایی که از آینده به زمان گذشته رفته‌اند.
برای اثبات نظریه‌ام آثار باستانی و افسانه‌های کهن را به دقت بررسی و تفسیر کرده‌ام. همینطور این نظریه از دید علمی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب برخلاف سایر نظریه‌هایی که درباره توجیه اسرار جهان باستان ارائه شده‌اند فقط به گذشته مربوط نمی‌شود و پذیرفتن آن آینده را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد و با خواندن آن به رازهای کشف نشده‌ بسیاری پی می‌برید. در این کتاب درک من از بعد چهارم و ماهیت زمان شرح داده می‌شود و ابهام‌ها و تناقض‌های مهمی که درباره سفر در زمان وجود داشته است کاملاً پاسخ داده می‌شود.
برای برخی شاید فرضیه مطرح شده در این کتاب در ابتدا غیرممکن به نظر برسد اما کافیست به خواندن کتاب ادامه بدهند چون اسناد و دلایل محکمی برای درستی این نظریه ارائه می‌شوند. 
برخی شاید ایده اصلی را تکراری بدانند اما بدون شک نتایج و ادعاهای مطرح شده در رابطه با این نظریه برای همه کاملاً جدید و غافلگیرکننده خواهد بود. 
این نظریه انقلابی در ذهن شما به پا خواهد کرد و شما را به مباحثی خواهد کشاند که در ابتدای کتاب ممکن است انتظارش را نداشته باشید. 
هر صفحه از این کتاب را که بخوانید به اهمیت آن بیشتر پی برده و در بهت و حیرت بیشتری فرو خواهید رفت و تصور شما از زمان به کلی تغییر خواهد کرد. 
 

  • مشخصات کتاب
  • نویسنده: ایمان صدیقی
  • مترجم : -
  • نوبت چاپ : نشر زرین اندیشمند
  • موضوع : کتاب اثر آیندگان
  • شابک : 978-622-759106-4
  • جلد : -
  • ناشر : نشر زرین اندیشمند
  • تاریخ درج : ۲۳-۰۱-۱۴۰۰
  • خرید نسخه چاپی خرید نسخه الکترونیکی
محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا