چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

مسابقه بین المللی داستان طنز جهان تازه دم

مسابقه بین المللی داستان طنز – فرصتی برای طنزنویسان

نشر چشمه و سایت طاقچه با همکاری یکدیگر مسابقه بین المللی داستان طنز جهان تازه دم را برگزار خواهند کرد.

کشف استعدادهای تازه در حوزه داستان نویسی طنز

مسابقه بین المللی داستان طنز برای اولین بار در کشف استعدادهای حوزه داستان نویسی طنز برگزار می شود. مسابقه در دو بخش انتخاب داوران و انتخاب مردم برگزار خواهد شد. در بخش انتخاب داوران جوایز به سه اثر منتخب و در بخش انتخاب مردم جوایز به یک اثر منتخب اهدا می شود.

هر یک از جوایز مسابقه شامل هدیه نقدی، تعدادی کتاب، به ویژه کتاب های طنز نشر چشمه و نیز اشتراک طاقچه بی نهایت می باشد. رای گیری مردمی از تاریخ 6 الی 9 خرداد ماه صورت می گیرد و در روز 10 خرداد ماه نتایج مسابقه در دو بخش در اینستاگرام طاقچه و نشر چشمه اعلام می شود.

طبق اعلام رسمی برگزارکنندگان مسابقه، داستان های ارسال شده به صورت مجازی استفاده نخواهند شد. بلکه برگزیده ای از آن ها در قالب یک کتاب الکترونیکی به رایگان و برای عموم بر روی طاقچه منتشر می شود.

افراد مستعد طنزنویس برای شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر دو داستان منتشر نشده خود را به نشانی ایمیل jahanetazedam@gmail.com ارسال کنند. در عنوان ایمیل حتما باید مسابقه طنز جهان تازه دم درج شود. مهلت ارسال آثار از 18 اردیبهشت الی 1 خرداد ماه 1400 می باشد.

Description: طنزنویسی در زمانه ما خیلی سخت است | اعتمادآنلاین

شرایط ارسال آثار برای مسابقه بین المللی داستان طنز

افراد برای شرکت در مسابقه می توانند حداکثر دو داستان که تا به حال در جایی منتشر نشده و در مسابقه دیگری شرکت داده نشده اند را برای ایمیل فوق ارسال کنند. تعداد کلمه های هر داستان حداقل 1001 و حداکثر 4001 کلمه باشد.

نوع فونت Bnazanin و اندازه قلم 14 باشد. داستان ها در قالب ورد ارسال شوند و حتما نام و نام خانوادگی، ایمیل و یک شماره تماس در آن درج شود.

از این داستان ها استفاده تجاری نمی شود. داستان های منتخب در قالب یک کتاب الکترونیکی و به صورت رایگان رد طاقچه منتشر می شوند و در دسترس عموم قرار می گیرند.

علاقه مندان از هر کجای دنیا می توانند در این مسابقه شرکت کنند. فقط داستان ها باید به زبان فارسی باشد و شرکت کنندگان آدرسی در ایران داشته باشند تا بتوان جایزه را برای آن ها ارسال کرد.

نفر اول منتخب داورها معادل 15 ریال عمان به همراه 20 جلد از کتاب های جهان تازه دم و نیز یک اشتراک یک ساله طاقچه بی نهایت دریافت خواهد کرد.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۲-۰۹-۱۴۰۰

صبا شکری:

من صبا هستم و می خواهم در مسابقه طنز نویسی شرکت بکنم

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

سلام لطفا با شماره های زیر در ارتباط یاشید . 66492402 - 66492504

محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
فروش موفق
فروش موفق
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا