چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نبود کتابخانه در شیف - شیف با آن همه ذخایر نفت و گاز کتابخانه ندارد!!!

کمپین اهدای کتاب - فعالین چاپ کتاب جهت امر خیر مشارکت کنند

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) طی گزارشی اعلام کرد که جزیره شیف واقع در بوشهر که تا حدودی پایتخت انرژی ایران نیز محسوب می شود، کتابخانه ندارد و از همگان به خصوص فعالین حوزه چاپ کتاب خواست تا با اهدای کتاب به یاری بشتابند.

 

پس از این گزارش بود که انتشارات اندیشمند با همکاری برخی خیرین حوزه نشر اقدام به ایجاد یک کمپین برای جمع آوری کتاب نمود که با استقبال نسبتا خوبی از سوی مردم همراه شده است. همچنین انتشارات اندیشمند به نوبه خود ضمن اعلام آمادگی برای اهدای کتاب به این منطقه محروم از کلیه فعالین حوزه چاپ کتاب تقاضا دارد تا به همکاری در این امر خیر و فرهنگی بشتابند.

Description: C:\Users\dayan\Desktop\169287.jpg.

انتشارات های تهران و همچنین افرادی که در چاپ کتاب فعالیت دارند منجمله نهادهای دولتی همچون وزارت ارشاد و چاپخانه های فعال در تهران در صورت تمایل به همکاری با شماره 66492504 در ارتباط باشند.

در صورتی که قصد اهدای کتاب دارید می توانید کتب خود را به آدرس تهران، خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع فلسطین، ساختمان مهر طبقه 5 واحد 17 انتشارات اندیشمند ارسال نمایید.

جزیره شیف در استان بوشهر قرار دارد و طبق بررسی های صورت گرفته تا کنون هیچ کتابخانه ای در این جزیره احداث نشده است. مسئولین این جزیره با اعلام این موضوع که این منطقه بسیار محروم است و نیاز شدید به احداث مراکز فرهنگی و کتابخانه عمومی دارد از مسئولین کشوری خواستند تا جهت احداث کتابخانه عمومی در این جزیره اقدام نمایند.

طبق پیگیری های صورت گرفته مقرر شد تا ساختمان قدیمی یک درمانگاه فعلا به عنوان کتابخانه مورد استفاده قرار گیرد تا مسئولین برای این مشکل بزرگ چاره ای بیندیشند. لازم به ذکر است این جزیره دارای هشتصد خانوار است که عمده درآمد آن ها از طریق کارهای دریایی می باشد.

امید است با مشارکت مردمی و مسئولین اولین کتابخانه شیف شروع به کار کند و اهالی این جزیره به خصوص جوانان آن بتوانند از آن بهره ببرند.

اندیشمند

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا