چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

توزیع قطعات یدکی پُرکاربرد اهالی چاپ در تعاونی چاپخانه‌داران

توزیع قطعات یدکی پُرکاربرد اهالی چاپ در تعاونی چاپخانه‌داران

توزیع و فروش قطعات یدکی پرمصرف را در میان صنف چاپخانه‌داران

توزیع قطعات یدکی پُرکاربرد اهالی چاپ در تعاونی چاپخانه‌داران

بازار ثبت سفارش‌ها طی این مدت رشد بسیار خوبی داشته است و بسیاری از چاپخانه‌داران به دنبال تامین مواد اولیه مورد نیاز خود در حوزه‌های مختلف کاغذ، مقوا، مرکب و .. از تعاونی هستند.
 
مظاهری با بیان اینکه واردات مرکب خارجی در دستور کار تعاونی قرار دارد، گفت: با یک شرکت چینی که مرکب‌های باکیفیت خوبی تولید می‌کند، رایزنی‌هایی در این زمینه انجام شده و به زودی محموله بار مرکب به کشور می‌رسد.
 
وی همچنین درباره تامین یکسری مواد مصرفی پرکاربرد در میان چاپخانه‌داران نیز، عنوان کرد: لاستیک سیلندر ژاپنی نیز به صورت اصلی و با کیفیت درجه یک به ژاپن سفارش داده شده و با توجه به اینکه مورد نیاز فعالان چاپ است به زودی موجود خواهد شد.
 
مظاهری تاکید کرد: تامین قطعات یدکی همواره یکی از چالش‌های اهالی چاپ طی این سال‌ها بوده است، در این زمینه نیز ابزارآلات و ملزومات کاربردی چاپخانه‌ها در تعاونی توزیع می‌شود، این مجموعه در خلال توزیع مواد مصرفی و ملزومات مرسوم در صنعت چاپ، اقدام به توزیع لوازم و ابزارآلات پرکاربرد هم کرده است.
 
وی در ادامه به تهیه و توزیه مقوای ایندربرد هم اشاره کرد و گفت: با یک شرکت ایرانی که از چین جنس وارد می‌کند، تعاملاتی داشتیم تا هر چه زودتر مقوای ایندربرد مورد استفاده چاپخانه‌ها موجود شود تا در بسته‌بندی‌های بهداشتی، دارویی و غذایی مورد استفاده صنف قرار گیرد.

محبوب ترین کتاب ها
مهره های سوخته
مهره های سوخته
فروش موفق
فروش موفق
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
باغ تورج
باغ تورج
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا