چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

بیوگرافی دکتر مهدی وفایی زاده

بیوگرافی دکتر مهدی وفایی زاده

دکتر مهدی وفایی‌زاده مترجم و مولف کتاب‌های روش تحقیق، مصاحبه رفتاری و بهسازی عملکرد انسانی و ... است که انتشارات اندیشمند آن را به چاپ رسانده است.

دکتر مهدی وفایی‌زاده متولد سال 1361 در تهران است که تحصیلات دانشگاهی خود را با کارشناسی مدیریت آموزشی در دانشگاه تهران آغاز نموده و در مقطع کارشناسی ارشد در دو رشته مشاوره خانواده (دانشگاه تهران) و مدیریت آموزشی (دانشگاه علامه طباطبایی) تحصیلات خود را ادامه داده و در مقطع دکترای تحصصی در رشته مدیرت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی تحصیلات خود را تکمیل نموده. دکتر وفایی‌زاده در پروژه‌های پژوهشی، آموزشی و اجرایی مختلفی در دانشگاه‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی حضور داشته و نقش مهمی را در پیشبرد این پروژه ها ایفا کرده‌اند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به دوره آموزشی تربیت ارزیاب کانون در وزارت کار، تعاون، و رفاه اجتماعی؛ دوره آموزشی تربیت ارزیاب سازمان فرهنگی و هنری در شهرداری تهران؛ برگزاری دوره خودشناسی، آشنایی با ابعاد تاریک شخصیت مدیران در استانداری استان کرمان و... اشاره کرد.
دکتر وفایی زاده در راستای این پروژه‌ها و فعالیت‌های اجرایی، سعی داشته‌اند که  نتیجه تجربیات و پژوهش‌های خود را، در قالب ترجمه و تالیف کتاب‌های متعدد، ارائه دهند. تعدادی از کتاب‌های ترجمه و تالیف دکتر وفایی زاده می‌توان به کتاب روش تحقیق اشاره کرد که کاندید کتاب برتر سال جمهوری اسلامی از لحاظ ترجمه و ارائه و تدوین شده و یا کتاب مصاحبه رفتاری که شامل 701 سوال برای یافتن مناسب‌ترین فرد برای هر سیستم یا سازمانی است و این کتاب ترجمه و تدوینی از کتاب راهنمای مصاحبه رفتاری انجمن مدیریت امریکا (AMA) است؛ و از دیگر آثار او می‌توان به بهسازی عملکرد انسانی، فرسودگی شغلی، توسعه منابع انسانی، مبانی جمعیت شناختی برنامه ریزی آموزشی، راهنمای عملی مربیگری و...  اشاره کرد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
روایت دارالخلافه
روایت دارالخلافه