چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

راه های خرید کتاب از فروشگاه های اینترنتی

خرید آنلاین کتاب – خرید اینترنتی

یکی از بهترین راه ها برای خرید کتاب و سایر اقلام ضروری، خرید آنلاین است. خرید غیرحضوری از اواخر دهه 80 شمسی طرفداران زیادی به خود جذب کرده و جای خود را میان مردم باز کرده است. در این بخش به نحوه خرید آنلاین کتاب و مزایای آن خواهیم پرداخت.

مزایای خرید آنلاین کتاب

خرید آنلاین کتاب در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می توانید به راحتی وارد سایت یا اپلیکیشن مورد نظر خود شده و اقدام به خرید کتاب در فرمت های مختلف کنید. کتاب های الکترونیکی و صوتی برای افرادی که زمان کمتری برای خواندن کتاب دارند و یا به نوعی به دنبال بهانه هستند، انتخاب بسیار مناسبی است. این کتاب ها همواره داخل تلفن همراه یا تبلت شما بوده و جای اضافه ای اشغال نمی کنند و در هر موقعیت قابل خواندن می باشند. زمان هایی که در مترو، تاکسی، اتوبوس و پشت ترافیک های سنگین شهری صرف می شود، زمان های بسیار خوبی برای مطالعه هستند و اغلب مردم ترجیح می دهند در این شرایط از کتاب های صوتی یا الکترونیکی استفاده کنند. البته برخی افراد همواره کتاب های چاپی را به این تکولوژی های جدید ترجیح داده و معتقدند که باید هنگام مطالعه کتاب برگه های آن را لمس کنید.

راه های خرید آنلاین کتاب

خرید کتاب با اهداف متفاوتی انجام می شود. برخی افراد کتاب را برای سرگرمی مطالعه کرده، برخی دیگر برای اطلاعات عمومی و برخی به منظور آموزش از کتاب استفاده می کنند. برای مثال دانشجویان و دانش آموزان ملزم به تهیه یک سری کتاب های خاص و مطالعه آن ها در طول سال تحصیلی هستند.

Description: 9 Tips How To Reduce Shopping Cart Abandonment? | Shopping cart  abandonment, Ecommerce, Online shopping apps

اگر به دنبال کتاب خاصی هستید و نمی دانید آن را از کجا خریداری کنید، ساده ترین راه جستجو در اینترنت است. سایت های فروشگاهی زیادی وجود دارند که همچون کتابفروشی آنلاین بوده و کتاب های مختلف از ناشران متفاوت را در اختیار شما قرار می دهند. البته اغلب ناشران نیز سایته های مخصوص به خود را داشته و کتاب های انتشارات خود را به فروش می رسانند و در مورد کتاب های جدید خود اطلاع رسانی می کنند.

خرید از سایت گالری کتاب

در دهه گذشته بسیاری از مردم به سایت های فروش اینترنتی اعتماد چندانی نداشتند و برخی سودجویان نیز از این راه برای کلاهبرداری استفاده می کردند. اما امروزه با نظارت های بیشتر بر روی این گونه جرایم و جا افتادن فرهنگ خرید غیر حضوری تعداد این سایت ها افزایش یافته و مردم نیز با آسودگی خاطر اقدام به خرید می کنند. خرید آنلاین نه تنها برای کتاب بلکه برای خوراک، پوشاک و سایر اقلام نیز رواج پیدا کرده است. البته به یاد داشته باشید که خرید کتاب از کتابفروشی های محلی به سرپا نگه داشتن آن ها کمک می کند. پس آن ها را نیز فراموش نکنید.

برای خرید کتاب های مورد نیاز خود می توانید به سایت گالری کتاب مراجعه کرده و از تخفیف 30 درصدی این سایت برای اولین خرید بهره مند شوید.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا