چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نحوه نگارش و چاپ کتاب خاطرات

چاپ کتاب خاطرات – زندگینامه نویسی

بسیاری از نویسندگان اقدام به چاپ کتاب خاطرات خود می کنند. تجربه ثابت کرده است که چاپ خاطرات شخصی برای بسیاری از خوانندگان جالب است و بسیاری از این کتاب ها با موفقیت رو به رو می شوند.

سرنوشت های متفاوت و خواندنی

هر فردی زندگی و سرگذشت مخصوص به خود را دارد. می توان گفت که به ازای هر یک از افراد موجود روی کره زمین یک سرنوشت وجود دارد. برخی از این سرنوشت ها غمناک، برخی دیگر هیجان انگیز و حتی برخی بسیار عجیب هستند. خواندن این سرنوشت های واقعی برای بسیاری از افراد جذاب می باشد. از این رو بسیاری از نویسندگان اقدام به چاپ کتاب خاطرات خود می کنند. همانطور که در مقالات گذشته ذکر کردیم، خاطره نویسی یکی از موضوعات بسیار پرطرفدار و پرفروش در بین سایر موضوعات است.

بسیاری از مردم تصور می کنند که تنها سرگذشت افراد مشهور جالب توجه است و فقط آن ها می توانند کتاب خاطرات خود را چاپ کنند. اما شما نیز می توانید این کار را انجام دهید. تعداد زیادی از افراد عادی دفتر خاطرات مخصوص به خود را دارند که اتفاقا روزمره را در آن ثبت می کنند. اگر شما نیز یکی از این افراد هستید می توانید خاطرات خود را در کنار یکدیگر قرار داده و با استفاده از کمک یک ویراستار متخصص دست نوشته های خود را به یک کتاب خاطرات تبدیل کنید. همچنین می توانید خاطرات خود و سرگذشتی که تا به حال از سر گذراندید را روی کاغذ آورده و آن را به کتاب تبدیل کنید. کتاب های خاطرات یکی از کتاب هایی هستند که مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرند. زیرا این داستان ها واقعی بوده و انسان راحت تر با آن ها همذات پنداری می کند. بسیاری از دردها و خاطرات مشترک باعث موفقیت کتاب های خاطرات هستند. اگر شما نیز احساس می کنید که سرگذشت جالبی دارید حتما شانس خود را امتحان کنید.

Description: چاپ کتاب خاطرات - موسسه اندیشه

نحوه نگارش کتاب خاطرات

اگر تا به حال تجربه ای در نویسندگی نداشته و می خواهید این کار را با خاطره نویسی آغاز کنید، می توانید با مطالعه این نوع کتاب ها اطلاعات خود را در مورد خاطره نویسی افزایش دهید. در اغلب این کتاب ها از خط زمانی استفاده می شود و اغلب از خاطرات کودکی آغاز شده و تا زمان حال ادامه پیدا می کند. همچنین در برخی از کتاب های خاطرات تاریخ گذاری شده و وقایع به صورت سالانه پیش می روند. همچنین می توانید بخشی از سرگذشت خود که حاوی اتفاقات جالب تری است را روایت کنید.

برای چاپ کتاب خاطرات کافی است خاطرات و سرگذشت خود را روی کاغذ آورده و سپس به دنبال یک انتشارات مناسب باشید. ویراستاران حاضر در انتشارات به شما کمک کرده و ایرادات کتاب را برطرف خواهد کرد. زیرا یک کتاب باید عاری از خطاهای نوشتاری و فنی باشد. پس اگر سر رشته ای در این زمینه ندارید اصلا جای نگرانی نیست. تنها وظیفه شما پس از نگارش کتاب انتخاب یک انتشارات معتبر و مناسب است. باقی کارها از اخذ مجوز تا چاپ کتاب بر عهده انتشارات می باشد.

انتخاب انتشارات برای چاپ کتاب خاطرات

برای انتخاب یک انتشارات مناسب می توانید به مرورگر گوگل مراجعه کرده و یا از کمک آشنایان خود که در زمینه چاپ کتاب تجربه دارند استفاده کنید. چندین انتشارات را انتخاب کرده و کیفیت چاپ، هزینه ها و حیطه موضوعی کتاب های چاپ شده توسط آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. حتما لازم نیست چاپ کتاب خود را به ناشران شناخته شده بسپارید. تمامی انتشارات دارای مجوز از حقوق یکسانی برخودار هستند اما ممکن است شما نام بسیاری از آن ها را تا به حال نشنیده باشید.

پس از انتخاب انتشارات دست نوشته خود را در اختیار آن ها قرار دهید و فقط بر سایر کارها نظارت کنید. انتشارات برای چاپ کتاب دارای مجوز باید اقدام به اخذ شماره شابک، فیپا، مجوز وزارت ارشاد و مجوز اعلام وصول کند. تمامی این مراحل به صورت عادی حداکثر حدود سه ماه به طول خواهد انجامید.

انتشارات زرین اندیشمند آماده ارائه تمامی خدمات چاپ کتاب در زمینه ها مختلف و با تیراژ دلخواه شما می باشد. اگر تصمیم به چاپ کتاب خاطرات خود دارید زمان را هدر ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

پرسش پاسخ

۲۱-۰۸-۱۴۰۲

آفاق هوشمند:

اولین کتابی است که می خواهم چاپ کنم تجربه ندارم لطفا شما شرایط را برای شروع مسیر بفرمایید. کتاب 118 صفحه است در قطع وزیری.

پرسش پاسخ

کارشناس اندیشمند

سلام لطفا با ما تماس بگیرید توضیحات را مشاوران ما کامل خدمتتون عرض میکنند.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
روایت دارالخلافه
روایت دارالخلافه