چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین شارما

راهبی که فراری اش را فروخت – معرفی کتاب

راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین شارما نویسنده اهل کانادا است که برای اولین بار در سال 1999 توسط انتشارات هارپر کالینز منتشر شد. این کتاب در زمینه خودیاری است موفقیت جهانی برای نویسنده خود به دنبال داشت.

خلاصه کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت در مورد وکیل مشهوری به نام جولیان منتل است که علی رغم موفقیت در زمینه کاری خود، خلائی عمیق در درون خود احساس می کند. او دچار یک حمله قلبی می شود و این حمله قلبی غیر منتظره زندگی موفقیت آمیز او را تحت شعاع قرار می دهد. این بیماری عملکرد و فعالیت های او را تحت تاثیر قرار داده و این سوال را در ذهن منتل ایجاد می کند که آیا موفقیت های مادی ارزشی داشته است؟ او سپس همه چیز را رها کرده و به هندوستان می رود تا زندگی خود را از طریق دیگری سپری کند، طریقی که خشنودکننده تر و بامعناتر از قبل باشد. او در زندگی تازه خود به یک بیداری معنوی می رسد و پنجره های جدیدی به روی او گشوده می شوند.

این کتاب در قالب مکالمه بین دو دوست در 12 فصل روایت تحت عناوین ملاقات کننده های اسرار آمیز، تغییر و تحول معجزه آسای جولین منتل، ملاقاتی سحرآسا با فرزانگان سرزمین شیوانا، خردی ژرف که در تغییری درونی نهفته شده است، باغی به راستی خارق العاده و شگفت انگیز، روشن ساختن آتش درونتان، هنر باستانی راهبری خویش، قدرت نظم و انضباط، ارزشمندترین نیازمندی شما، برترین هدف آدمی در زندگی و راز ابدی سعادتی پایدار و جاودانه می باشند.

درباره کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت بیش از دو دهه قبل در تعداد اندکی به چاپ رسید. اما این کتاب به سرعت به فروش رفته و هیاهو به پا کرد. این کتاب اکنون به بیش از 70 زبان زنده دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش ترین کتاب های بین المللی است. این داستان الهام بخش افراد زیادی در در سراسر دنیا شده است. داستانی که پاسخ بزرگترین سوالات زندگی را می دهد و به شما کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشید.

رابین شارما، نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا کتاب های زیادی در زمینه موفقیت و برنامه ریزی منتشر کرده است که برخی از آن ها به فارسی نیز ترجمه شده اند. اما کتاب راهبی که فراری اش را فروخت در مدت زمانی کوتاه موجب شهرت جهانی وی شد و موفقیت های زیادی برای او به دنبال داشت. وی پیش از این به وکالت مشغول بوده و بنیان گذار موسسه بین المللی شارما می باشد.

نویسنده سعی می کند در این کتاب دریچه ای از بعد برتر وجودی ما را برایمان بشکافد و آن را آشکار کند. دریچه ای که به آن در تمام عمر به آن توجه نداشته ایم. خواندن این کتاب برای افرادی که به دنبال تغییر و داشتن آرامش درونی هستند و به خواند کتاب های روانشناسی علاقه دارند، بسیار مفید و لذت بخش می باشد.

همانطور که اشاره کردیم کتاب راهبی که فراری اش را فروخت به بیش از 70 زبان زنده ترجمه شده است. انتشارات تیر این کتاب را با ترجمه فریده مهدوی دامغانی به چاپ رسانده است. مهدوی دامغانی تا کنون 600 کتاب ترجمه کرده و به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و اسپانیایی تسلط کامل دارد. او تا کنون بیش از چهل جایزه و نشان ملی و بین المللی دریافت کرده که از حمله مهمترین آن ها می توان به نشان کمن داتره، بالاترین نشان لیاقت کشور ایتالیا اشاره کرد. خانم دامغانی در سال 1385 این نشان را دریافت کرد و تا به حال اولین شخص غیر ایتالیایی است که موفق به دریافت این نشان مهم شده است. ترجمه های دیگری از این کتاب نیز موجود می باشد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
اول عاشق خودت باش!
اول عاشق خودت باش!
پربازدیدترین کتاب
کتاب مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا
مارینا ایوانونا تسوه‌تایوا