چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

کتاب جدید یوریک کریم مسیحی و داستان هایی بر اساس عکس عکاسان جهان

دومین اول شخص مفرد – داستان هایی کوتاه بر اساس عکس های مشهور

یوریک کریم مسیحی در کتاب جدید خود تحت عنوان دومین اول شخص مفرد، داستان هایی کوتاه با زبان عامیانه در مورد عکس های تعدادی از عکاسان جهان نوشته است.

داستان هایی کوتاه بر اساس عکس عکاسان مشهور

ترکیب متن و عکس چندین دهه سابقه دارد و جستارنویسی به گونه ای از نوشتار تبدیل شده است. استفاده از این شیوه نوشتار چند سالی است که در ایران نیز به چشم می خورد. عکاسان عکس های خود را در کتاب چاپ کرده و گاهی چیزهایی در مورد آن می نویسند یا دلیل ثبت آن راذکر می کنند.

یوریک کریم مسیحی در کتاب جدید خود با نام دومین اول شخص مفرد کاری خلاقانه انجام داده و بر عکس های دیگر عکاسان از سراسر دنیا داستان هایی نوشته است. داستان هایی کوتاه که هر کدام روایت کریم مسیحی از آن عکس ها را در بر دارد. او در این کتاب که به تازگی منتشر شده است با زبانی عامیانه روایت هایی ساده و ایرانی را برای هر یک از این عکس ها تعریف کرده است که در پایان هر کدام از این داستان ها نیز با یک غافلگیری مواجه می شویم.

این نویسنده در کتاب جدید خود از عکس های خبری، عکس فیم ها و عکس اشخاص نیز استفاده کرده است. برای مثال عکسی از فیلم خانه سیاه است اثر فروغ فرخزاد، صحنه ای از فیلم فهرست شیندلر و چند فیلم دیگر در میان این عکس ها دیده می شود.

Description: http://www.ibna.ir/images/docs/000299/299033/images/WhatsApp_Image_2020-11-22_at_01_32_34.jpeg

کتاب دومین اول شخص مفرد

کتاب دومین اول شخص مفرد 110 عکس و 101 قصه به قلم کریم مسیحی را شامل می شود که در ادامه کتاب اول شخص مفرد محسوب می شود. البته این دو کتاب مستقل از یکدیگر هستند و خواندن دومی منوط به خواندن اولی نیست.

نویسنده در پایان کتاب نیز تمام 110 عکس را با نام عکاسان آورده است. هر عکس را نیز می توانید در ابتدای داستانی که بر اساس آن نوشته شده است مشاهده کنید.

یوریک کریم مسیحی پیش از این اثر کتاب عکس هایی منتشر کرده بود که بیشتر عکس نوشت و یل جستارهایی درباره هر عکس بودند. اما در این اثر جدید از زاویه دید اول شخص مفرد داستان هایی بر هر عکس نوشته است.

نشر نو کتاب این اثر را با نام کامل "دومین اول شخص مفرد؛ عکس با من چه گفت، من با عکس چه گفتم، 110 عکس/ 101 قصه" با شمارگان 1100 نسخه در 232 صفحه و با قیمت 92 هزار تومان منتشر کرده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز