چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

تجربه همزمان فروش کتاب و غذا در کوک اند بوک شهر بروکسل

کوک اند بوک – کتابفروشی و رستوران شهر بروکسل

در شهر بروکسل کتابفروشی به نام کوک اند بوک وجود دارد که بسیاری از شهروندان بلژیکی می گویند اینجا نه یک کتابفروشی بلکه یک رستوران است.

کتابفروشی و رستوران کوک اند بوک

کتابفروشی کوک اند بوک (cook & book) در بروکسل به عقیده بسیاری از شهروندان بلژیکی یک کتابفروشی نیست و از غذاهای خوشمزه برای تبلیغ کتاب استفاده می کند. اما بسیاری از طرفداران ادبیات می گویند که این مکان برای جذب عاشقان کتاب از غذا استفاده می کند. این رستوران یا کتابفروشی به مکانی برای گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است که علاقه دارند در کنار مطالعه کتاب یک غذای خوشمزه صرف کنند و یا در کنار خوردن غذا کتاب نیز بخوانند.

کوک اند بوک یک ترکیب بسیار جالب و متفاوت از کتابفروشی و رستوران است. این کتابفروشی و رستوران در قلب بروکسل قرار دارد و می توانید در آن 8 بخش مختلف را ببینید که هر کدام با توجه به موضوعی خاص طراحی شده اند و در اتاق میزی برای سرو غذا تعبیه شده است.

Description: http://www.ibna.ir/images/docs/000298/298995/images/cookbook6.jpg   Description: http://www.ibna.ir/images/docs/000298/298995/images/cookbook1.jpg

تزئینات منحصر بفرد کوک اند بوک

در کوک اند بوک بخش هایی شامل بخش موسیقی، بخش کودک، عمومی و غیره وجود دارد. از فیات مدل 500 آن در بخش آشپزی گرفته تا ون قدیمی بخش سفر و 800 کتاب آویزان شده از سقف در بخش داستان های تخیلی، زیبایی و جذابیت طراحی بخش های تا حدی است که نمی توان از آن دل کند.

در قسمت کتابفروشی هر اتاق مخصوص یک گروه از کتاب ها با ژانرهای متفاوت به طور خاصی ترئین شده است. برای مثال در بخش کتاب های محیط زیست و طبیعت استفاده از رنگ سبز برای دیوار و گلدان های طبیعی یکی از نمونه های این تزئینات است. در بخش های داستانی نیز با توجه به نوع آن از دکوراسیون های خاص و متفاوت استفاده شده است.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز