چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

برگزیدگان جایزه ادبی مدیسی مشخص گردید

بازار داغ جوایز حوزه تالیف و چاپ کتاب

بازار جوایز حوزه تالیف و چاپ کتاب بسیار داغ است. پس از معرفی برندگان جایزه ادبی گُنکور اینبار نوبت به معرفی برندگان جایزه ادبی دیگری با نام مدیسی شده است که در کشور فرانسه به برگزیدگان آن اهدا شد.

جایزه ادبی مدیسی که یکی دیگر از معتبرترین جوایز ادبی در کشور فرانسه و جهان می باشد، برندگان خود را در سه حوزه کتاب های رمان فرانسوی، غیرفرانسوی و کتاب غیرداستانی اعلام کرد. جایزه ادبی مدیسی بیش از 60 سال قدمت دارد و از سال 1958 اقدام به اهدای جایزه در حوزه تالیف و چاپ کتاب نموده است.

جایزه امسال مدیسی به کتاب وسوسه که با قلم لوک لانگ به رشته تحریر در آمده تعلق گرفت. چاپ کتاب وسوسه توسط انتشارات استوک انجام ده است و در ارتباط با خوی درندگی انسان و حیات وحش می باشد.

در بخش رمان های غیر فرانسوی، میس ایسلند نوشته اوا اولا فسدوتیر که چاپ کتاب آن توسط انتشارات زولما صورت گرفته است برنده امسال جایزه مدیسی بود. این کتاب در ارتباط با دختر جوانیست که از رویای نویسنده شدن طی اتفاقاتی دوشیزه شایسته ایسلند می شود.

بول اوژیه نیز با چاپ کتاب فراموش کرده‌ام توانست برنده بخش کتاب غیرداستانی جایزه ادبی مدیسی شود. این کتاب توسط انتشارات سوئی منتشر شده بود. 

اندیشمند

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper