چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

اهالی قلم در حرم امام (ره)

فعالین صنعت چاپ کتاب با آرمان های امام تجدید میثاق می کنند

بنا به گزارش ستاد خبری هفته کتاب، فعالین صنعت چاپ کتاب با آرمان های امام تجدید میثاق می کنند. این مراسم بیست و یکم همین ماه و مصادف با هفته کتاب صورت خواهد گرفت.

 

هر ساله در مناسبت های مختلف مسئولین و فعالین حوزه های مختلف در کشور به پاس زحمات امام خمینی(ره) برای استقلال کشور با حضور در مرقد امام راحل با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند.

حال نوبت اهل قلم و فعالین صنعت چاپ کتاب می باشد تا با حضور در مرقد امام راحل با ارمان های این شخصیت والا مقام تجدید میثاق کنند. در بیست و هفتمین دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همانند دوره های گذشته قرار است جمعی از کتابداران و فعالین بخش چاپ کتاب کشور طی مراسمی این آیین را پاس بدارند.

مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) قرار است سه‌شنبه هفته آینده ساعت نه و نیم صبح با حضور معاونین وزرات ارشاد، عوامل برگزار کننده هفته کتاب، نویسندگان و فعالین حوزه نشر و صنعت چاپ کتاب برگزار گردد.

هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران که بیست و هفتمین دوره آن می باشد با عنوان حال خوش خواندن از روز دوشنبه بیست و سوم آبان ماه لغایت سی آبان سال جاری در کل ایران اسلامی برگزار خواهد شد.

اندیشمند

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper