چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

نمایشگاه کتاب فرانکفورد آغاز به کار کرد

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان

نمایشگاه کتاب فرانکفورت آلمان از امروز بیست و چهارم مهرماه کار خود را رسما آغاز کرد. این نمایشگاه که یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه های کتاب جهان نیز می باشد تا 28 مهرماه ادامه دارد.

نمایشگاه کتاب فرانکفورد که در شهر فرانکفورد آلمان در حال برگزاری می باشد، بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان از نظر حضور ناشران و علاقه مندان به کتاب می باشد. هر ساله در این نمایشگاه برترین ناشران و شرکت های چند رسانه ای جهان حضور دارند تا جدیدترین کتاب های خود را به معرض نمایش گذارند و همچنین در ارتباط با حقوق نشر و قیمت های صدور مجوز در بخش کتاب به تبادل نظر بپردازند.

نمایشگاه کتاب فرانکفورد که از 16 اکتبر (بیست و چهارم مهرماه) کار خود را آغاز کرده شاهد حضور بیش از هفت هزار ناشر از یکصد کشور جهان می باشد. پیشبینی می شود امسال از این نمایشگاه معتبر کتاب بیش از سیصد هزار نفر بازدید نمایند.

از کشور ایران نیز موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در این نامیشگاه حضور داشته و کتاب های ایرانی را به جهانیان معرفی می نماید. همچنین قرار است در این دوره از نمایشگاه، کتاب هایی معتبر همچون مثنوی معنوی که به زبان های ترکی استامبولی و انگلیسی ترجمه شده است عرضه شود. این نمایشگاه به مدت 5 روز و تا 28 مهرماه ادامه خواهد داشت.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper