چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

آمریکا اثر فرانتس کافکا

آمریکا – معرفی کتاب

رمان آمریکا، اثری نا تمام از نویسنده مشهور آلمانی، فرانتس کافکا است که پس از مرگ او به وسیله دوست وی ماکس برود در سال 1927 به چاپ رسید.

خلاصه رمان آمریکا

رمان آمریکا در بین سال های 1911 تا 1914 نوشته شد اما با مرگ نویسنده ناتمام ماند. کافکا این کتاب را مردی که ناپدید شد نامگذاری کرده بود اما ماکس برود آن را با نام آمریکا به چاپ رساند.

داستان آمریکا در مورد نوجوان 16 ساله به نام کارل روسمان است که پس از پشت سر گذاشتن اتفاقاتی ناخوشایند به وسیله پدر و مادر خود از پراگ به آمریکا فرستاده می شود. او در آمریکا یک دایی دارد که تا به حال موفق به ملاقاتش نشده است. کارل قصد دارد در آمریکا که به عنوان سرزمین رویاها شناخته می شود، اشتباهات گذشته خود را جبران کرده و به کار و زندگی بپردازد. اما در این مسیر وارد داستان ها و ماجراهای عجیب می شود. این داستان ناتمام به شرح مسافرت کارل با کشتی، دیدار با دایی، تنهایی در آمریکا و مشکلات پیش روی یک پسر نوجوان می پردازد.

درباره رمان آمریکا

کافکا در رمان آمریکا به خوبی از تخیل خود استفاده کرده است. او در این اثر از نویسندگانی چون چارلز دیکنز و دیوید کاپرفیلد الهام گرفته است. در این رمان نیمه تمام اثری از سردرگمی ها و ناامیدی های همیشگی کافکا که در سایر داستان های او مانند مسخ و قصر با آن ها رو به رو هستیم، به چشم نمی خورد و به نظر می رسد که کافکا قصد داشته است این رمان را با یک پایان خوش به اتمام برساند. شاید بتوان کتاب آمریکا را روشن ترین اثر کافکا دانست.

این کتاب داستانی نمادین دارد و خواننده را به دنبال خود می کشاند. اگرچه کافکا موفق به تکمیل آن نشد اما کتاب به زیبایی نوشته شده و ارزش خواندن را دارد.

محبوب ترین کتاب ها
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
چاپ کتاب عاشقانه های مردانه از هزاره‌های قبل از میلاد تا امروز
وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
چاپ کتاب وکیل خودت باش (راهنمای جامع مهاجرت به کانادا)
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
چاپ کتاب کاربرد روش QFD در تلفیق پتنت‌ها و تکنولوژی‌ها
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب پسران
کتاب پسران
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز
کتاب ردِ پای عشق در شعر زنان جهان ؛ از هزاره های قبل از میلاد تا امروز