چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

چاپ کتاب با پایین ترین قیمت

چاپ کتاب ارزان – تیراژ پایین

با توجه به قیمت بالای کاغذ و اوضاع نابسامان صنعت نشر، اغلب مولفان به دنبال این هستند که کتاب اول خود را با پایین ترین قیمت به چاپ برسانند. زیرا در چاپ اول پیشبینی میزان فروش و استقبال از کتاب بسیار سخت می باشد و هزینه زیاد برای چاپ آن یک ریسک به حساب می آید.

روش های چاپ کتاب ارزان

اولین و ساده ترین روش برای چاپ کتاب ارزان، چاپ آن در تیراژ محدود است. در چاپ کتاب با تیراژ کمتر از پانصد نیازی به مراحل لیتوگرافی و تهیه زینک نمی باشد زیرا تهیه زینک هزینه هایی به دنبال دارد که ناشر مجبور به تامین آن است و این هزینه ها برای تیراژهای کمتر اصلا منطقی نیست.

استفاده از چاپ دیجیتال برای تیراژهای پایین بسیار به صرفه است. البته بسیاری از افراد معتقدند که چاپ افست کیفیت بالاتری از چاپ دیجیتال دارد اما این طرز فکر در حال حاضر اصلا درست نیست. زیرا اگر از دستگاه های چاپ مناسب و پیشرفته برای این کار استفاده کنید نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.

اگر کتاب خود را برای بار اول در تیراژ پایین چاپ کنید می توانید هر زمان که خواستید دست به تجدید چاپ آن بزنید می توانید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید. هیچکس نیز از پایین بودن تیراژ کتاب شما مطلع نخواهد شد. زیرا در شناسنامه آن اغلب تعداد هزار تیراژ درج خواهد شد و این کار از لحاظ قانونی هیچ منعی ندارد.

Related image

مزایای چاپ کتاب در تیراژ محدود

همچنین این فرصت در اختیار شما قرار می گیرد که کتاب خود را به صورت چاپ شده ببینید و آن را چندین بار مطالعه کرده و ایده های احتمالی را برطرف کنید. همچنین می توانید از بازخوردهای دیگران نیز در جهت ارتقاء کیفیت محتوای کتاب خود استفاده کنید و با سلیقه مخاطبان کتاب خود بیشتر آشنا شوید و آن را در نگارش کتاب های بعدی مد نظر قرار دهید.

از سوی دیگر با چاپ کتاب در تیراژ پایین می توانید ایده های خود را ثبت کرده و از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری کنید. این نوع چاپ نه تنها ارزان تر از سایر روش ها است بلکه مزایای زیادی نیز دارد.

البته هزینه چاپ کتاب به عوامل مختلفی بستگی دارد اما تیراژ پایین تاثیر بسیار زیادی روی پایین آمدن هزینه و چاپ کتاب ارزان قیمت دارد. برای چاپ کتاب های خود با تیراژ دلخواه و کیفیت بالا می توانید به انتشارات اندیشمند مراجعه نمایید.

محبوب ترین کتاب ها
میزان برخورداری مدارس منطقه 6 تهران از یادگیری سازمانی
میزان برخورداری مدارس منطقه 6
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
تاثیرات مشاوره گروهی بر حل مسائل اجتماعی و بلوغ عاطفی بر اساس رویکرد لازاروس
تاثیرات مشاوره گروهی
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
نشر فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
چا پ کتاب فرهنگ اصطلاحات عامیانه انگلیسی فارسی
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب چگونه یک مقاله علمی مناسب بنویسیم.
How to write a Good scientific paper