چاپ کتاب

انتشارات اندیشمند

سایت های پیشنهاد کتاب که باید با آن ها آشنا شوید

ده سایت برتر پیشنهاد کتاب

آیا به دنبال این هستید که با کتاب های موجود در ژانر مورد علاقه خود آشنا شوید؟ و یا کتاب های روز را بشناسید و آنها را مطالعه کنید؟ سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که کتاب به شما معرفی می کنند. اکثر این سایت ها رایگان هستند و به خواننده کمک می کنند تا کتاب مورد علاقه خود را پیدا کند. به چند سایت معتبر در زیر اشاره خواهیم کرد:

1. Goodreads

این سایت چیزی فراتر از یک سایت معرفی کتاب است. سایت گود ریدز یک اجتماع آنلاین از نقد کتاب ها و امتیاز دهی به آن ها است. این سایت بر اساس کتاب هایی که شما و یا دوستانتان از قبل خوانده اید تعدادی کتاب به شما پیشنهاد می کند. همچنین کتاب های جدید و پر طرفدار را نیز برای شما نمایش می دهد. شما می توانید در این سایت در مورد کتاب ها نظر دهید و بحث کنید.

2. LibraryThing

این سایت مدت زیادی است که راه اندازی شده است. در حقیقت، آن ها خود را بزرگترین سایت کتاب می دانند. در اینجا با توجه به کتاب هایی که در کاتالوگ خود دارید پیشنهادهایی دریافت می کنید و می توانید به دیگران کتاب پیشنهاد دهید و نیز در گفتمان های گروهی شرکت کنید.

3. What Should I Read Next

یکی از بهترین ویژگی های سایت این است که برای ورود به آن نیازی به اکانت ندارید. ما فقط نام کتابی که خوانده اید و یا دوست داشته اید را تایپ می کنید و سایت نام تعدادی کتاب مشابه را برای ما نمایش می دهد و برای هر کتاب یک لینک به صفحه آمازون وجود دارد. اگر بخواهید یک اکانت بسازید می توانید لیستی از کتاب های مورد علاقه خود درست کنید.

4. Bookish

سایت بوکیش یکی از جذاب ترین سایت های کتاب است. می توانید ژانرهای مختلف را بررسی کنید و مقالات و نقدهای موجود در مورد کتاب ها را بخوانید. همچنین می توانید کتابخانه خود را بسازید.

5. Shelfari

این سایت مانند یک ویکیپدیا برای کتاب ها است. کاربران این سایت می توانند با کتاب هایی که خوانده اند برای خود یک کتابخانه درست کنند و به کتاب ها رای دهند و نظر خود را در مورد آن ها بنویسند و با سایر کاربران گفتگو کنند. خلاصه کتاب ها، لیست شخصی ها و بخش هایی از کتاب در سایت موجود است. سایت شلفاری متعلق به آمازون می باشد.

تعدادی دیگر از سایت های معتبر به شرح زیر هستند:

6. Amazon

7. BookBub

8. Olmenta

9. Whichbook

10. Riffle

محبوب ترین کتاب ها
Sustainable development in Urban planning for future cities
Sustainable development in Urban planning for future cities
منابع انسانی دیجیتال
چاپ کتاب منابع انسانی دیجیتال
مواد و مصالح ساختمانی
مواد و مصالح ساختمانی
مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
چاپ کتاب مراقبت‌های ویژه قلب و عروق
پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
چاپ کتاب پلی اتیلن مبانی طراحی و تکنولوژی‌های تولید
بررسی زیرساخت‌های صنعت مکانیزه استان مازندران و ارائه راهکار برای بهبود آن
زیر ساخت های صنعت مکانیزه
آخرین اخبار
پرفروشترین کتاب
چاپ کتاب رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
رشد کودک و نوجوان (بر اساس دیدگاه چند فرهنگی و چند رشته ای)
پربازدیدترین کتاب
چاپ کتاب روایت درمانی
روایت درمانی